Globe Scientific LT-075X500V Labeling Tape 3/4" x 500" per Roll 4 Rolls/Box Violet
Dropship
SKU SKU:kpi224-LT-075X500V
GTIN :
MPN : LT-075X500V
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
View full details
  • 30-day returns
  • Fast shipping
  • Secure payments
  • Over 300,000 products
category: Tape
country_of_origin: US
height: 3"
length: 5"
manufacturer: Globe Scientific
mpn: LT-075X500V
sterility: NON-STERILE
type: Tape
upc: 00840095662994
weight: 1.4 lbs
width: 5"