Eagle Tool ESP37524 Drill Bit, S Point, 3/8-in by 24-in
Dropship
SKU SKU:kpi200-ESP37524
GTIN : 850078004314
MPN : ESP37524
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
View full details
  • 30-day returns
  • Fast shipping
  • Secure payments
  • Over 300,000 products
category: Installer Drill Bit
country_of_origin: USA
depth: 0.375"
dimension: 26X2X2
height: 24"
inner_diameter: 3/8 in
length: 24 in
manufacturer: Eagle Tool US
mpn: ESP37524
subcategory: Flex Drill Bit
upc: 850078004314
width: 0.375"