Nachi America 35TAB07DUP4 Ball Screw Support Bearing
Dropship
SKU SKU:kpi113-35TAB07DUP4
GTIN :
MPN : 35TAB07DUP4
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
View full details
  • 30-day returns
  • Fast shipping
  • Secure payments
  • Over 300,000 products
category: Ball Bearings
country_of_origin: Japan
inner_diameter: 35 mm
manufacture: Nachi America
mpn: 35TAB07DUP4
outer_diameter: 72 mm
subcategory: Ball Screw Support Bearing
upc: 4991893576573
weight: 1.28
width: 15 mm